Kişisel Verilen Korunması Kanunu Aydınlatma Meti

Metalium Yapı ve Metal Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti. (“METALIUM”) olarak; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) ve ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetleri çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılmasına ilişkin siz Ziyaretçilerimizi, Çevrimiçi Ziyaretçilerimizi, Müşterilerimizi, Potansiyel Müşterilerimizi, Çalışanlarımızı, Çalışan Adaylarımızı, Tedarikçi Çalışanlarımızı ve Tedarikçi Yetkililerimizi bilgilendirmek amacıyla işbu aydınlatma metnini hazırladık.
 
Amacımız; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun 10. maddesi gereğince ve sizlerin memnuniyeti doğrultusunda, kişisel verilerinizin alınma şekilleri, işlenme amaçları, paylaşılan kişiler, hukuki nedenleri ve haklarınız konularında sizi en şeffaf şekilde bilgilendirmektir.
 
a) Veri Sorumlusu
 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun”) uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak Metalium Yapı ve Metal Sistemleri Ticaret Ltd. Şti. (“METALİUM”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda toplanacak ve işlenebilecektir.
 
Veri Sorumlusu:  Metalium Yapı ve Metal Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti
 
Adres:Şerifali Mah. Hendem Caddesi Açıkyüz Sokak No:34 34775 Ümraniye/İstanbul
 
Mail:metalium@metalium.net
 
b) Kişisel Verilerin Hangi Amaçla İşleneceği
 
Kişisel verileriniz, 6698 sayılı KVKK Kanun’un 5. ve 6. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde;
 
·  Hukuka ve Dürüstlük Kurallarına Uygun,
·  Doğru ve Gerektiğinde Güncel
·  Belirli, Açık ve Meşru Amaçlar İçin,
·  İşlendiği Amaçla Bağlantılı, Sınırlı ve Ölçülü,
·  İlgili mevzuatta öngörülen veya işlendikleri amaç için gerekli olan süre kadar muhafaza edilme,
 
 
İlkelerine uygun olarak, iş ortaklarımızla kurduğumuz ve devam eden iş ilişkilerimiz kapsamında (bir kişinin birden çok kategoriye girmesi mümkün olabilir) belirtilen amaçlar doğrultusunda işlenebilecektir.